Начальник відділу культури

Чапаєвська сільська рада  Пологівського району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Начальник відділу культури.

Претенденти на заміщення зазначеної посади повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

бути громадянином України;

мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

мати стаж роботи на посаді:

начальника відділу — за фахом в органах місцевого самоврядування та на державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом на посадах в інших сферах управління не менше 3 років;

вільно володіти діловою державною мовою;

володіти технікою роботи на персональному комп’ютері.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

заяву про участь у конкурсі;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4х6 см;

копії документів про освіту;

декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

копію паспорта громадянина України;

копію ідентифікаційного коду;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються до 03 листопада 2016 року за адресою: 70624, Запорізька область, Пологівський район, с. Воскресенка, вул. Центральна,312 (Маяковського,8).

Телефон для довідок    33-5-84.