InCoForum INTEGRATION & COOPERATION.

Дата: 13.10.2017 12:19

Під час проведення другого дня виставки InCoForum пройшло більш тісне спілкування Воскресенської громади з представниками понад 50 країн світу,серед них - 27 Надзвичайних та Повноважених послів Болгарії, Грузії, Казахстану, ОАЄ, Узбекистану, Хорватії, Чорногорії та багатьох інших країн, представництва ЄС в Україні. Серед спікерів форуму також присутні 43 авторитетних українських та зарубіжних експертів з питань децентралізаціЇ, енергоефективності, бізнес - стратегій, представниками міжнародних донорських організацій ПРООН, USAID, U-LEAD, Фонд "Відродження", GIZ (Німеччина)

Було багато ідей та пропозицій від потенціальних інвесторів.Форум надав можливість показати досягнення нашої громади та побачити роботи та ідеї інших громад та представників InCoForum INTEGRATION & COOPERATION.