Щедрий вечір, добрий вечір! Або як це було у Спасо-Преображенському храмі с.Кінські Роздори.

Церковні колядки – це різдвяні пісно співи, дуже радісні й піднесені, в яких йдеться про біблійні події народження Христа у Віфлеємському вертепі, поклоніння волхвів, з’явлення янгола пастухам, а також величання Пречистої Діви Марії.

У Спасо- Преображенському  храмі, 7 січня  славили народження Ісуса Христа.  Зі своїми щедрівками та колядками  до храму завітав і вокальний колектив «Дивоцвіт» с.Кінські Роздори,  керівник Колісник Людмила.

Кожен бажаючий прихожан, хто знав колядки підспівував разом з колективом. Приємно було спостерігати за дійством щедрування та за прихожанами, які йшли на зустріч відкидаючи непотрібні страхи. Коли людина відкривається у своєму таланті, Божа любов через неї передається на оточуючих і уся громада становиться згуртованою. Це відчули усі присутні в храмі і це гріло душу.

Колядки, щедрівки та народна творчість допомагають вивчити, пізнати стародавню історію наших предків, багату культуру, віру, вірування, тож хочеться усім Вам побажати:

«Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров’я».