ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 12.02.2019 08:26
Кількість переглядів: 895

Фото без опису

 

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ

 

Воскресенська сільська рада, зареєстрована за адресою: 70624, Запорізька область, Пологівський район, с. Воскресенка, вул. Центральна, 312, заявляє про наміри проведення реконструкції  водопостачання с. Кінські Роздори Пологівського району Запорізької області,  які забезпечують артезіанською водою користувачів селища Кінські Роздори.

З метою стабільного водопостачання жителів с. Кінські Роздори якісною питною водою, робочим проектом передбачаються наступні заходи:

- в північній частині села - влаштування експлуатаційної свердловини № 8а з обладнанням насосною станцією підземного типу (колодязем) для розміщення в ній технологічного обладнання; влаштування водопровідної мережі;

- в південній частина села - влаштування розвідувально-експлуатаційної свердловини № 7а з обладнанням насосною станцією підземного типу (колодязем) для розміщення в ній технологічного обладнання; влаштування водопровідної мережі;  влаштування водонапірної башти;

- в центральній частині села - влаштування розвідувально-експлуатаційної свердловини       № 6а з обладнанням насосною станцією підземного типу (колодязем) для розміщення в ній технологічного обладнання;  влаштування водопровідної мережі.

Водопровідна мережа запроектована з поліетиленових труб марки ПЕ 100 SDR17            загальною протяжністю 18,472 км. При експлуатації запроектованих водопровідних споруд буде споживатися 522,534 тис.м3/рік артезіанської води (дозволу на спеціальне водокористування         № 1052/Зап від 20.01.2017 р. Департаменту екології та природних ресурсів  Запорізької облдержадміністрації).

 Об’єкт не впливає негативно: на мікроклімат; рослинний та тваринний світ, заповідні об’єкти, навколишнє соціальне та техногенне середовище. Вплив на геологічне середовище та повітряне середовище визначається в матеріалах ОВНС, вплив на водне середовище та на ґрунти локалізується комплексом природоохоронних заходів.

З метою |інформування громадськості було опубліковано заяву про наміри розробки матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проведенні реконструкції мережі водопостачання с. Кінські Роздори  для забезпечення артезіанською водою користувачів селища на сайті Воскреської сільської ради від 24.01.2019 р.

Матеріали ОВНС передаються на узгодження і проходження державних експертиз.

Воскресенська сільська рада зобов’язується здійснювати реконструкцію  мережі водопостачання селища Кінські Роздори та її експлуатацію відповідно до норм і правил охорони навколишнього середовища і вимог екологічної безпеки.

 

* Оголошення розміщується на сайті Воскресенської сільської ради. 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь