Зі святом!

Дата: 06.12.2019 09:55

Сьогодні  в актовій залі Воскресенської сільської ради відбулись урочистості  з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Як завжди, свято  прикрасили воскресенські таланти, котрі дарували позитивний настрій своїм мистецтвом.

3 грудня 2019 року, напередодні Дня місцевого самоврядування на урочистостях у м. Києві  Воскресенська сільська об'єднана територіальна громада отримала почесну грамоту за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та зміцнення української державності, голову громади  нагороджено  медаллю за вірність народу України.

Щирі вітання та  побажання звучали на адресу всіх працівників органів місцевого самоврядування,  грамоти від голови  Воскресенської ОТГ отримали староста с. Кінські Роздори  Сергій Зубенко , провідний спеціаліст відділу освіти   Надія Натха та директор КУ "ЦНСП"  Поліна Ковтун.

Нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним об’єднуючим імпульсом у спільному прагненні  зробити нашу державу заможною і квітучою.