Голова громади - Гузенко Микола Іванович

Гузенко Микола Иванович

Гузенко Микола Іванович родився в селі Чапаєвка, Пологівського району, Запорізької області 12 січня 1957 року в сім’ї колхозника.

В 1964 році пішов до школи в Чапаєвську восьмирічну школу, в 1972 році продовжив навчатися в Чапаєвській середній школі. Після закінчення поступив в 1974 році до Мелітопольського інституту сільського господарства. Закінчив в 1979 році, після закінчення інституту прийшов працювати завідуючим майстернею колгоспу імені Дзержинського. В 1981 році став працювати головним інженером колгоспу імені Дзержинського. В 1984 році став працювати в колгоспі імені Куйбишева замісником голови колгоспу по організаційно-масовій роботі. В 1986 році був вибраний головою колгоспу імені Дзержинського. В 2000 році при реорганізації був вибраний директором ТОВ «Агрофірми «Батьківщина». В 2006 році був вибраний громадою села сільським головою Чапаєвської сільської ради.