ВОСКРЕСЕНСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Гузенко

Микола Іванович

Голова Воскресенської об’єднаної територіальної громади

Гузенко Микола Іванович,12 січня 1957 року народження, освіта вища,  закінчив Мелітопольський інститут механізації та електрофікації сільського господарства у 1979 році, за фахом інженер - механік. Свою трудову діяльність розпочав у 1974 році. Після закінчення інституту працював завідувачем майстернею КСП ім. Дзержинського, головним інженером КСП ім. Дзержинського, заступником  голови  з  організаційно-масової  роботи  в  колгоспі ім. Куйбишева, головою колгоспу ім. Дзержинського, директором ТОВ «АФ Батьківщина».

З 2006 року і по теперішній час перебуває на посаді сільського голови Воскресенської (Чапаєвської) сільської ради. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування 13 років. Загальний стаж роботи складає 44 роки.

Микола Іванович – грамотний, висококваліфікований спеціаліст, вимогливий керівник з високими організаторськими здібностями, необхідними технічними та економічними знаннями, принциповий, вимогливий до себе та підлеглих, наполегливий у досягненні мети. Постійно знаходиться у пошуку нового, вміло застосовує на практиці знання сучасного менеджменту, що забезпечує стабільну роботу сільської ради.

За свою довгу трудову діяльність відзначений Орденом  ІІ ступеня - за заслуги перед Запорізьким краєм, медаллю «За вірність народу України»,  Почесною грамотою Запорізької обласної Ради,  Почесними грамотами Пологівської районної ради та районної державної адміністрації, Почесною грамотою Пологівсько-Чернігівського об’єднаного районного військового комісаріату.