Рішення 2

У  К  Р  А  Ї  Н  А

ВОСКРЕСЕНСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПОЛОГІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

сьомого скликання

десята   сесія

(друге пленарне засідання)

Р І Ш Е Н Н Я

23.12.2016                                                                                                                                № 2

 

Про внесення змін до Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в селі Чапаєвка Пологівського району, розвитку матеріально-технічної бази Пологівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області на 2013 - 2017 роки (зі змінами та доповненнями)

            Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень і боротьби зі злочинністю, у зв’язку зі зміною виконавця Програми та перейменуванням сільської ради Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області вирішила:

          1. Внести зміни до Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в селі Чапаєвка Пологівського району, розвитку матеріально-технічної бази Пологівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області на 2013-2017 роки (зі змінами та доповненнями), затвердженої рішенням Чапаєвської сільської ради від 19.02.2013 р. № 3 (далі – Програма), а саме:

          1.1. у назві Програми назву «село Чапаєвка» замінити на назву «село Воскресенка», а назву «Пологівський РВ ГУМВС України в Запорізькій області» замінити на назву «Пологівський ВП ГУНП в Запорізькій області»;

          1.2. у тексті Програми назву «село Чапаєвка» та «Чапаєвська сільська рада» у всіх відмінках замінити на назву «село Воскресенка» та «Воскресенська сільська рада» у відповідному відмінку та назву виконавця «Пологівський РВ ГУМВС України в Запорізькій області» у всіх відмінках замінити на назву «Пологівський ВП ГУНП в Запорізькій області» у відповідному відмінку.

          2. Викласти Розділ 7 «Заходи щодо реалізації Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в селі Чапаєвка Пологівського району, розвитку матеріально-технічної бази Пологівського РВ ГУМВС України в Запорізькій області на 2013-2017 роки» в новій редакції (додається).

         3.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну фінансово - бюджетну комісію та виконком сільської ради.

 

Поіменне голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь