Рішення 15 - 17

У  К  Р  А  Ї  Н  А

ВОСКРЕСЕНСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПОЛОГІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

сьомого скликання

одинадцята   сесія

Р І Ш Е Н Н Я

31.01.2017                                                                                                         № 15

Про припинення права користування земельною ділянкою

Керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.ст.12, 141 Земельного кодексу України та розглянувши заяву громадянки Винник Тетяни Андріївни, яка зареєстрована за адресою : с. Кінські Роздори, вул. Центральна,99 з проханням про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,10 га (сінокос), розташованої за адресою: с. Кінські Роздори, район річки Конка, Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду Винник Тетяні Андріївні на припинення права користування земельною ділянкою площею 0,10 га, розташованої за адресою: с. Кінські Роздори, район річки Конка.

2. Земельну ділянку площею 0,10 га, розташовану за адресою: с. Кінські Роздори, район річки Конка передати до земель запасу Воскресенської  сільської ради.

3. Рішення виконкому Кінсько-Роздорівської сільської ради №24 від 22 квітня 1999 року в п.4 № 150 списку громадян вважати таким що втратило чинність.

Поіменне голосування

 

Р І Ш Е Н Н Я

31.01.2017                                                                                                          № 16

Про припинення права користування земельною ділянкою

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.ст.12, 141 Земельного кодексу України та розглянувши заяву громадянки Данилець Ніни Григорівни, яка зареєстрована за адресою : с. Кінські Роздори, вул. Райська,36 з проханням про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,20 га (сінокос), розташованої за адресою: с. Кінські Роздори, район річки Конка, Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду Данилець Ніни Григорівни на припинення права користування земельною ділянкою площею 0,20 га, розташованої за адресою: с. Кінські Роздори, район річки Конка.

2. Земельну ділянку площею 0,20 га, розташовану за адресою: с. Кінські Роздори, район річки Конка передати до земель запасу Воскресенської  сільської ради.

3. Рішення виконкому Кінсько-Роздорівської сільської ради №30 від 19 квітня 2001 року в п.3 № 56 списку громадян вважати таким що втратило чинність.

Поіменне голосування

 

Р І Ш Е Н Н Я

31.01.2017                                                                                                         № 17

 

Про припинення права користування земельною ділянкою

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.ст.12, 141 Земельного кодексу України та розглянувши заяву громадянина Корнієнка Миколи Юхимовича, який зареєстрований за адресою : с. Воскресенка, вул. Чижова,8 з проханням про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,85 га (пасовище), розташованої за адресою: с. Воскресенка, Кратова балка, Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду Корнієнку Миколі Юхимовичу на припинення права користування земельною ділянкою площею 0,85 га, розташованої за адресою: с. Воскресенка, Кратова балка.

2. Рішення виконкому Чапаєвської  сільської ради №22 від 14 квітня 1995 року в частині надання земельної ділянки Корнієнку М.Ю.площею 0,85 га вважати таким що втратило чинність.

Поіменне голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь