Рішення 37 - 51

У  К  Р  А  Ї  Н  А

ВОСКРЕСЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ПОЛОГІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

сьомого скликання

десята  сесія

(друге пленарне засідання)

Рішення

23.12.2016                                                                                                 № 37

Про припинення права користування земельною ділянкою

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.ст.12, 141 Земельного кодексу України та розглянувши заяву громадянина Ковтуна Андрія Івановича, який зареєстрований за адресою : с. Кінські Роздори, вул. Севастопольська,33 з проханням про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,49 га, розташованої за адресою: с. Кінські Роздори, вул. Севастопольська,33, Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду Ковтуну Андрію Івановичу на припинення права користування земельною ділянкою площею 0,49 га, розташованої за адресою: с. Кінські Роздори, вул. Севастопольська,33.

2. Земельну ділянку площею 0,49 га, розташовану за адресою: с. Кінські Роздори, вул. Севастопольська,33, передати до земель запасу Воскресенської  сільської ради.

Поіменне голосування

 

Рішення

23.12.2016                                                                                                 № 38

Про припинення права користування земельною ділянкою

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.ст.12, 141 Земельного кодексу України та розглянувши заяву громадянина Калітенка Василя Михайловича, який зареєстрований за адресою : с. Кінські Роздори, вул. Севастопольська,31 з проханням про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,80 га, розташованої за адресою: с. Кінські Роздори, вул. Севастопольська,31, Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду Калітенку Василю Михайловичу на припинення права користування земельною ділянкою площею 0,80 га, розташованої за адресою: с. Кінські Роздори, вул. Севастопольська,31.

2. Земельну ділянку площею 0,80 га, розташовану за адресою: с. Кінські Роздори, вул. Севастопольська,31, передати до земель запасу Воскресенської  сільської ради.

Поіменне голосування

 

Рішення

23.12.2016                                                                                                 № 39

Про припинення права користування земельною ділянкою

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.ст.12, 141 Земельного кодексу України та розглянувши заяву громадянина Федько Олександра Петровича, який зареєстрований за адресою : с. Кінські Роздори, вул. Єрмака,68 з проханням про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,15 га, розташованої за адресою: с. Кінські Роздори, поблизу річки Конка в районі траси Запоріжжя - Маріуполь,  Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду Федько Олександру Петровичу на припинення права користування земельною ділянкою площею 0,15 га, розташованої за адресою: с. Кінські Роздори, поблизу річки Конка в районі траси Запоріжжя - Маріуполь.

2. Земельну ділянку площею 0,15 га, розташовану за адресою: с. Кінські Роздори, поблизу річки Конка в районі траси Запоріжжя - Маріуполь передати до земель запасу Воскресенської сільської ради.

Поіменне голосування

 

Рішення

23.12.2016                                                                                                 № 40

Про надання у власність земельної ділянки

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 12, 120, 121 Земельного кодексу України  та розглянувши  заяву  і договір купівлі-продажу житлового будинку громадянина  Клименка Євгена Вікторовича, який зареєстрований за адресою:  м.Пологи,  вул. Молодіжна,10, Пологівського району, Запорізької області з проханням надати у приватну власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, розташованої за адресою: с. Воскресенка, вул. Світла,1, Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1. Надати у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га, яка знаходиться за адресою:  с. Воскресенка, вул.Світла,1. 
2. Клименку Євгену Вікторовичу зареєструвати право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2500 га, яка знаходиться за адресою:  с. Воскресенка, вул.Світла,1 згідно чинного законодавства. 

Поіменне голосування

 

Рішення

23.12.2016                                                                                                 № 41

 

Про надання у власність земельної ділянки

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 12, 120, 121,186  Земельного кодексу України  та розглянувши  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка розташована за адресою: с.Воскресенка, вул. Українська,11, Пологівського району, Запорізької області (кадастровий номер 2324287900:01:131:0001) і заяву Медвідя Сергія Миколайовича, зареєстрованого за адресою: м.Запоріжжя, вул. Фортечна,2/56 з проханням надати у приватну власність земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  площею 0,1890 га, розташованої за адресою: с. Воскресенка, вул. Українська,11, Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка розташована за адресою: с.Воскресенка, вул. Українська,11, Пологівського району, Запорізької області (кадастровий номер 2324287900:01:131:0001).
 2. Медвідю Сергію Миколайовичу зареєструвати право власності на земельну ділянку, розташовану за адресою: с.Воскресенка, вул. Українська,11, Пологівського району, Запорізької області (кадастровий номер 2324287900:01:131:0001) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  згідно чинного законодавства. 

Поіменне голосування

 

 

Рішення

23.12.2016                                                                                                 № 42

Про надання у власність земельної ділянки

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 12, 121  Земельного кодексу України та розглянувши  заяву громадянина  Калітенка Петра Васильовича, який зареєстрований за адресою :  м. Пологи  вул.Східна,1А/14, Пологівського району  Запорізької області  з проханням  про надання  у власність земельної ділянки площею  до 2,0 га,  розташованої за адресою: с. Кінські Роздори, вул. Севастопольська,31, Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1.Надати згоду на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для надання у власність із земель запасу комунальної власності для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею до 2,0 га(рілля), яка знаходиться за адресою:  с. Кінські Роздори, вул. Севастопольська,31.

2. Калітенку Петру Васильовичу надати після виготовлення проект землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для надання у власність із земель запасу комунальної власності для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею до 2,0га, яка знаходиться за адресою:  с. Кінські Роздори, вул. Севастопольська,31 для затвердження до Воскресенської сільської ради.

Поіменне голосування

 

Рішення

23.12.2016                                                                                                 № 43

Про надання у власність земельної ділянки

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 12, 121  Земельного кодексу України та розглянувши  заяву громадянина  Мінака Олександра Вікторовича, який зареєстрований за адресою :  с Воскресенка  вул.Садова,9, Пологівського району  Запорізької області  з проханням  про надання  в оренду земельної ділянки площею  до 2,0 га,  розташованої за адресою: с. Воскресенка, квартал № 018, Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1.Надати згоду на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для надання в оренду із земель запасу комунальної власності для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею до 2,0 га(рілля), яка знаходиться за адресою:  с. Воскресенка, квартал № 018.

2. Мінаку Олександру Вікторовичу надати після виготовлення проект землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для надання в оренду із земель запасу комунальної власності для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею до 2,0га, яка знаходиться за адресою:  с. Воскресенка, квартал № 018.  для затвердження до Воскресенської сільської ради.

3. Рішення десятої сесії шостого скликання Чапаєвської сільської ради №24 від 04.11.2011 р. вважати  таким , що втратило чинність.

Поіменне голосування

 

Рішення

23.12.2016                                                                                                 № 44

Про надання у власність земельної ділянки

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 12, 121  Земельного кодексу України та розглянувши  заяву громадянки Бельбас Наталії Володимирівни, яка зареєстрована за адресою :  с Воскресенка  вул.Залізнична,11, Пологівського району  Запорізької області  з проханням  про надання  у власність земельної ділянки площею  до 2,0 га, Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1.Надати згоду на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для надання у власність із земель запасу комунальної власності для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею до 2,0 га(пасовище), яка знаходиться за адресою:  с. Воскресенка, квартал № 164.

2. Бельбас Наталії Володимирівні надати після виготовлення проект землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для надання у власність із земель запасу комунальної власності для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею до 2,0га, яка знаходиться за адресою:  с. Воскресенка, квартал № 164 для затвердження до Воскресенської сільської ради.

Поіменне голосування

 

Рішення

23.12.2016                                                                                                 № 45

Про надання у власність земельної ділянки

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 12, 120, 121 Земельного кодексу України  та розглянувши заяву  громадянина Клименка Євгена Вікторовича, який зареєстрований за адресою:  м.Пологи, вул. Молодіжна,10, Пологівського району, Запорізької області з проханням надати у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею 0,2800 га, розташованої за адресою: с. Воскресенка, вул. Світла,1, Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для надання у власність із земель житлової забудови для ведення особистого селянського господарства площею 0,2800 га, яка знаходиться за адресою:  с. Воскресенка, вул.Світла,1.

2. Клименку Євгену Вікторовичу надати після виготовлення проект землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для надання у власність із земель житлової забудови площею 0,2800 га, яка знаходиться за адресою: с. Воскресенка, вул.Світла,1 для затвердження до Воскресенської сільської ради.

Поіменне голосування

 

Рішення

23.12.2016                                                                                                 № 46

Про надання у власність земельної ділянки

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 12, 121  Земельного кодексу України та розглянувши  заяву громадянки Сидоренко Наталії Олександрівни, яка зареєстрована за адресою :  с Кінські Роздори вул.Зарічна,40, Пологівського району  Запорізької області  з проханням  про надання  у власність земельної ділянки площею  до 2,0 га, Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1.Надати згоду на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для надання у власність із земель запасу комунальної власності для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею до 2,0 га(пасовище), яка знаходиться за адресою:  с. Воскресенка, квартал № 158.

2. Сидоренко Наталії Олександрівні надати після виготовлення проект землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для надання у власність із земель запасу комунальної власності для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею до 2,0га, яка знаходиться за адресою:  с. Воскресенка, квартал № 158 для затвердження до Воскресенської сільської ради.

Поіменне голосування

 

Рішення

23.12.2016                                                                                                       № 47

Про надання у власність земельної ділянки

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 12, 121  Земельного кодексу України та розглянувши  заяву громадянина Гриви Андрія Леонідовича, який зареєстрований за адресою :  Херсонська обл, с Степанівка вул.Шкільна,75/3, Пологівського району  Запорізької області  з проханням  про внесення змін до рішення виконкому Чапаєвської сільської ради №44  від 15.09.1995 р. відповідно до договору дарування будинку від 18.08.1988 р., Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення виконкому Чапаєвської сільської ради № 44  від 15.09.1995 р. , а саме доповнити рядок №837 додатку до рішення словами: Грива Андрій Леонідович та спільна часткова власність (по ½).

2. Викласти рядок №837 в наступній редакції:
№837 Грива Андрій Леонідович (спільна часткова власність - ½) – 0,25 га
№837 Горулько Вікторія Анатоліївна (спільна часткова власність - ½) – 0,25 га.

 

Поіменне голосування

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь