Інтернет портал "Відкрите Місто"

Фото без опису

Інтерактивна веб-платформа “Відкрите Місто” призначена для привернення уваги до актуальних проблем села та спрощення комунікацій між громадянами та структурними підрозділами сільської ради.

Будь-яке село не можливо уявити без різних великих і малих комунальних проблем, які вимагають вирішення. Кожен з нас, мешканців села, зустрічається з цими прикрими неприємностями: відкриті люки, ями на дорогах, переповненні сміттєві контейнери чи їх відсутність, поламані дерева чи неприбрані прибудинкові території.
Разом ми можемо зробити так, щоб цих проблем ставало менше, а життя у місті – комфортнішим.

Як працює система «Відкрите місто»?

1. Для повідомлення про виявлену проблему чи несправність користувачу необхідно зареєструватися на порталі, вибрати категорію, до якої відноситься проблема, додати фото та/або відео файли (за наявності) та вказати адресу чи координати проблемної ділянки на карті.
2. Повідомлення про наявність проблеми після перегляду модератором автоматично відправляється відповідальним органам влади/організаціям. За необхідності виконавець чи відповідальний працівник може запросити додаткову інформацію чи уточнення щодо зареєстрованого повідомлення у користувача.
3. Відповідальний за вирішення проблеми орган влади/організація  вирішує проблему. Якщо проблема не може бути вирішена відразу чи протягом певного прийнятного часу (один місяць), відповідальний працівник інформуватиме користувача щодо обґрунтованих причин неможливості вирішення цієї проблеми.

Якщо Ви бажаєте поінформувати сільську раду про ту чи іншу проблему, яку необхідно вирішити, залиште своє повідомлення про неї, натиснувши кнопку “Повідомити”, що знаходиться внизу цієї сторінки.
Якщо Ви хочете взяти участь у вирішенні уже виявлених проблеми, перегляньте перелік опублікованих проблем та визначте для себе, що Вам під силу вирішити самостійно або організованою групою мешканців. Залиште коментар про свої наміри під повідомленням про проблему, щоб його побачив автор.

Дякуємо Вам за активну громадянську позицію та участь у виявленні та вирішенні проблем нашого міста.

Звертаємо Вашу увагу на те, що повідомлення, надіслані за допомогою веб-платформи “Відкрите Місто”, носять інформативний характер і не підпадають під дію Закону України “Про звернення громадян”!

Повна версія веб-платформи “Відкрите Місто” знаходиться за адресою – http://opencity.in.ua.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь