ВОСКРЕСЕНСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Пологівського району Запорізької області

Місцева пожежна команда с. Воскресенка

Місцева пожежна команда

Воскресенська ОТГ стала учасником проекту « Вдосконалення системи цивільного захисту шляхом створення добровольчих пожежних команд в об’єднаних  територіальних громадах” від Посольства Республіки Польща в Україні.  За період участі в програмі громада створила добровільну пожежну команду в складі 12 осіб. На протязі року учасники команди відвідували навчальні тренінги та семінари. За результатами навчання  вони отримали посвідченні добровільного пожежного.  За  допомогою Пологівського РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області  розроблений та затверджений «План реагування на надзвичайні ситуації та території Воскресенської об’єднаної територіальної громади», а також затверджене «Положення про добровільну пожежну охорону Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області».

15:06 12.10.2021