Рішення 18

У  К  Р  А  Ї  Н  А

ВОСКРЕСЕНСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПОЛОГІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

сьомого скликання

одинадцята   сесія

Р І Ш Е Н Н Я

31.01.2017                                                                                                 № 18

Про надання в оренду земельної ділянки

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 12, 121  Земельного кодексу України та розглянувши  заяву громадянки  Фролової Олени Михайлівни, яка зареєстрована за адресою :  с Воскресенка  вул.Сонячна,30, Пологівського району  Запорізької області  з проханням  про надання  в оренду земельної ділянки площею  до 2,0 га,  розташованої за адресою: с. Воскресенка, вул. Сонячна,30,  Воскресенська сільська рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1.Надати згоду на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для надання в оренду із земель запасу комунальної власності для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею до 2,0 га(пасовище), яка знаходиться за адресою:  с. Воскресенка, вул. Сонячна,30.

2. Фроловій Олені Михайлівні надати після виготовлення проект землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для надання в оренду із земель запасу комунальної власності для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею до 2,0га, яка знаходиться за адресою:  с. Воскресенка, вулиця Сонячна,30  для затвердження до Воскресенської сільської ради.

Поіменне голосевання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь