Громадські обговорення

19 грудня 2018  у Воскресенській сільській раді  пройшли громадські обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Генеральний план с. Кінські Роздори Пологівського району Запорізької області» та «Генеральний план с. Воскресенка Пологівського району Запорізької області» у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555.

Замовником містобудівної документації є Воскресенська сільська рада.

Розробник містобудівної документації – ПП «ГЕО» , м. Мелітополь.

28 Квітня, 2021 р., 09:02
Стратегія місцевого економічного розвитку Воскресенської територіальної громади запорізької області на 2021-2026р.
15 Квітня, 2021 р., 14:19
Про погодження проектів регуляторних актів