Рішення 4

У  К  Р  А  Ї  Н  А

ЧАПАЄВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ПОЛОГІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

сьомого скликання

п’ята  сесія

(перше пленарне засідання)

Р І Ш Е Н Н Я

27.04.2016                                                                                                                                  №4

Про створення відділу з  організації  надання соціальних послуг

Відповідно до законів України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»", «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про соціальні послуги», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 року № 558 "Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» Чапаєвська сільська рада Пологівського району Запорізької області.   

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни у структуру та штатний розпис Чапаєвської сільської ради в межах загальної чисельності:

1.1.Створити в Чапаєвській сільській раді Пологівського району Запорізької області структуру з організації надання консультаційно-інформаційних та соціальних послуг за принципом функціональної єдності - відділ з  організації надання соціальних послуг.

1.2.Організувати виконання повноважень  по роботі з прийому громадян, які звертаються за соціальною підтримкою з необхідними документами для надання усіх видів державних соціальних допомог за принципом « єдиного вікна».

1.3.Організувати виконання повноважень у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, в тому числі дітей,які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, розроблення та виконання відповідних регіональних і місцевих програм .

1.4.Затвердити структуру відділу з організації надання соціальних послуг

  •  - начальник відділу- 1 шт.од.;  
  • -  головний спеціаліст відділу- 1 шт.од. ;
  • -  спеціаліст відділу - 2 шт.од.;

2. Начальнику відділу з організації надання соціальних послуг розробити посадові інструкції працівників згідно внесених змін.

3. Фінансово-економічному відділу внести зміни в штатний розпис Чапаєвської сільської ради і провести відповідні розрахунки згідно внесених змін. 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Поіменне голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь