З 90 - РІЧЧЯМ!

Дата: 13.10.2017 13:52

13 жовтня 2017 року відзначила свій поважний 90-то річний ювілей жителька с.Воскресенка Варжена Надія Іванівна.

У цей важливий і радісний день до іменинниці завітали: секретар Воскресенської сільської ради Метель Лілія Вікторівна, директор будинку культури Кравцова Людмила Іванівна, соціальний працівник Ковтун Поліна Вікторівна та спеціаліст відділу культури та туризму Волошина Олена Олександрівна щоб привітати довгожительку нашої громади.

Гості поспілкувались з іменинницею та її родиною. Надія Іванівна охоче розповіла про свій життевий шлях, поділилася спогадами про свої щедро насичені подіями роки, розкрила секрет довголіття. Головний з них: завжди залишатися активною та молодою душею.

На прощання гості побажали щоб Надія Іванівна залишалась такою жвавою та енергійною, щоб у такому ж родинному колі відсвяткувала свій 100 річний ювілей.