Зробимо наші міста та громади кращими!

Дата: 15.05.2017 08:32

Фото без опису 10 травня  на базі Воскресенського НВК відбулася презентація проекту    « Відкриті громади – забезпечення ефективної комунікації в розвитку громад Запорізької області» для молоді громади та  учнів старших класів Кінськороздорівського  та  Воскресенського НВК .

Відкрита платформа «Відкрите місто» - це нові можливості для мешканців  громади розказати про свої проблеми та досягнення.

Електронне спілкування мешканців громади з органами влади сприятиме комфортним умовам життя та швидкому вирішенню поточних  проблем.

Зустріч з керівниками та модераторами проекту проводиться вже втретє, і саме  на  молодь покладаються  надії  щодо   активної  підтримки   даного проекту.

Воскресенська сільська рада  дякує керівнику проекту, голові правління  ЗБФ «Єдність» за майбутнє»  Тамарі  Огородовій за змістовний виклад інформації та за надану можливість участі активної молоді в даному проекті.