20 березня Микола Іванович Гузенко прийняв участь у П’ятому засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України

Дата: 21.03.2017 08:46

У понеділок, 20 березня, під головуванням Президента Петра Порошенка відбулося п’яте засідання Ради регіонального розвитку. У засіданні взяли участь керівництво Кабінету міністрів, Верховної Ради та представники місцевої влади.

Даний захід відвідали представники влади Запоріжжя та Запорізької області, а саме голова ОДА Костянтин Бриль, голова обласної ради Григорій Самардак, мери Запоріжжя та Мелітополя, голови районних адміністрацій та голови об’єднаних територіальних громад, зокрема і наш сільський голова Микола Гузенко.

У своєму виступі Президент України зупинився на основних напрямках розвитку країни. А саме, на питаннях мінімальної зарплати, її впливу на бізнес та бюджет, відновлення банківського кредитування, децентралізація, дорожня інфраструктура, реформа системи охорони здоров’я та зміни у загальній середній освіті.