В ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ

4 червня відзначила свій поважний 90-річний ювілей жителька села Воскресенка Ганна Михайлівна Винник.

Незважаючи на свій поважний вік, Ганна Михайлівна зустріла цей день з посмішкою на обличчі та у колі привітних гостей.

Привітати  ювілярку з визначною датою завітали секретар сільської ради Лілія Вікторівна Метель, директор Воскресенського СБК Людмила Іванівна Кравцова та начальник організаційно-кадрового відділу Альона Віталіївна Ротко, які привітали Ганну Михайлівну букетом квітів, подарунком, піснею та побажали міцного здоров’я, щастя, людської шани, бадьорості духу та всіляких людських радощів.

«Ваш життєвий шлях є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню. Дай Вам Бог ще багато світлих днів і щасливих років. Нехай завжди оточує Вас увага рідних та близьких, а кожний новий день приносить лише радість та щастя!», - зазначила Лілія Вікторівна.

Ганна Михайлівна зустріла ювілей у колі рідних та близьких людей. Тож бажаємо Вам та Вашій дружній родині здоров’я, щастя, радості, шани та поваги від людей й ще довгих років життя. Нехай невичерпна енергія, оптимізм і надалі будуть Вашими постійними супутниками в житті, а доля подарує багато світлих літ у мирі та добробуті.