ЯК ВОСКРЕСЕНСЬКУ ГРОМАДУ З НОВИМ РОКОМ ВІТАЛИ

Дата: 03.01.2017 09:23

Новий Рік - це найчудесніший час для того,щоб порадувати своїх близьких, доброзичливих односельців, час, відведений на те , щоб сказати спасибі всім, хто допомагає творити гарне і щасливе майбутнє нашої громади. Тож не дивно,що саме за день до початку новорічних святкувань силами відділу культури Воскресенської ОТГ  на привітання з прийдешніми святами було відправлено Діда Мороза зі Снігуронькою. Першочергово свято прийшло в дім дітей воїнів АТО , які отримали не тільки теплі слова й найкращі побажання,а й солодкі подарунки від Воскресенської сільської ради. Сказати , що діти були дуже раді і здивовані - то не сказати нічого . Частиночка новорічного щастя була подарована їм стовідсотково! Кінскороздорівський будинок культури пішов і далі, привітавши вокальною групою організації, які беруть активну участь у житті об`єднаної громади. Тож святковий настрій поселився в наші оселі, посміхнувся привітно, і сказав - Новому, 2017, бути щасливим! Бо все вказує саме на це!