Як діти півника проводжали, а собачку зустрічали!

Дата: 05.01.2018 09:29

У сільському будинку культури с.Воскресенка пройшов дитячий ранок «Гість хвостатий»

Діти весело проводжали півника символа 2017 року,  посипаючи йому доріжку зернятком та подякували за гарний рік.

На зміну йому прийшла жовта собачка Жучка, яка пообіцяла ще гарнішого життя, гарного учням навчання, міцного здоров’я та мирного неба. Весело у компанії  діточок вона танцювала, хороводи водила, пісні співала аж доки хвостик загубила. Веселі були пошуки, та у нашої казки добрий кінець!

Дід Мороз разом зі Снігуронькою подарували багато подарунків, і діти, батьки яких зараз в зоні АТО отримали свої солодкі подарунки.  Бажаємо їхнім татам міцного здоров’я і щасливе майбутнє у квітучій Батьківщині, побажання перемоги та скорішого повернення до своїх рідних.

Також за конкурс на найкращу Новорічну іграшку діти отримали свої подарунки, а талановитих дітей, які зробили чудові іграшки  виявилось чимало.