Жителька села Кінські Роздори відзначила свій 90-річний ювілей

Дата: 17.06.2016 09:52

Фото без описуЖителька села Кінські Роздори  Галина Тимофіївна Шапка  16 червня відзначила свій 90-річний ювілей. Привітати ювілярку зі святом прийшли, у гостинну оселю 90–літньої іменинниці, сільський голова Чапаєвської сільської об’єднаної територіальної громади М.І. Гузенко, староста с. Кінські Роздори, с-ща Магедове, с. Лозове С.І. Зубенко, начальник організаційно-кадрового відділу А.В. Ротко, директор Кінськороздорівського СБК Л.О. Колісник, художній керівник Кінськороздорівського СБК О.М. Дмитренко, які привітали ювілярку букетом квітів, подарунком, солодощами, піснею та побажали міцного здоров’я, щастя, людської шани, бадьорості духу та всіляких людських радощів. Незважаючи на поважний вік, Галина Тимофіївна дужа активна, усміхнена, привітна і хазяйновита, вражає щирістю, доброю пам’яттю та життєрадісністю.

Гості побажали бабусі ще багато світлих днів і щасливих років, здоров’я та наснаги, дякували за невтому працю та добре серце.