Подяка за допомогу та підтримку від Федорак Майї

Дата: 26.01.2018 10:01

Висловлюю щиру подяку Трубілову О.В., Чопу О.Ю., Нестерець А.І., Березі А.І., Нестерцю О.С., Попович Володимиру, Вітвіцькому Анатолію, дільничій лікарні с.Воскресенки, педагогічному колективу та учням 9-А класу Воскресенського НВК, колективу цегельного заводу с.Воскресенки,  громаді Воскресенської сільської ради за надану фінансову допомогу для лікування моєї доньки Бик Маргарити, 2003р.н., яка перенесла дві операції. Навіть і не думала, що фактично у чужих людей може знайтися час, бажання, віра для співчуття, благодійності і реальної фінансової допомоги.

Завдяки Вашій небайдужості, небайдужості до чужого горя і труднощів, з’явилася можливість врятувати мою доньку. Від усього серця говорю Вам СПАСИБІ, хай Бог оберігає  вас і ваші сім’ї.

З повагою, Федорак Майя.