Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Учора в залі засідань Пологівської районної ради відбулись урочистості та концертна програма з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Як завжди, урочистості прикрасили пологівські таланти, котрі дарували позитивний настрій своїми танцями й піснями.

Щирі вітання, побажання, квіти від Пологівської районної ради з рук голови райради Олександра Покутнього отримали почесні грамоти представники Воскресенської ОТГ: староста сіл Кінські Роздори, Лозове та селища Магедове Зубенко Сергій Іванович та спеціаліст I категорії фінансово-економічного відділу Воскресенської сільської ради  Шило Людмила Сергіївна.

На момент нагородження Людмила Сергіївна, нажаль, була у відрядженні, тож їй передали вітальні слова та усі нагороди й подяки.

Нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним об’єднуючим імпульсом у спільному прагненні  зробити нашу державу заможною і квітучою.