Запрошення на фестиваль-конкурс "Злет натхнення"

Дата: 20.10.2017 10:29

1 листопада о 12:00 годині в приміщенні РЦ «Юність» м.Пологи  відбудеться районний фестиваль-конкурс пісенно-поетичної творчості імені Ольги Бойко «Злет натхнення».

Цього року фестиваль-конкурс проводиться в шістнадцятий раз.

Завданнями заходу є виявлення та розкриття талантів нових виконавців.

До участі запрошуються виконавці у віці від 14 років.

Конкурсна програма проводиться у номінаціях: «сучасна популярна пісня» «авторська пісня», «народна пісня», «поетичне слово» (авторське читання), «художнє читання».

Виступ одного учасника – до 5 хвилин.

Учасниками можуть бути: солісти, дуети, тріо, вокальні ансамблі, окремі виконавці та ансамблі читці – від 14 років.

Заявки на участь у фестивалі-конкурсі необхідно подати до Пологівського районного організаційно-методичного центру до 27.10.2017.

Довідки за телефонами: Пологівський РОМЦ -2-39-98 , електронною адресою : 34217136@mail.gov.ua

Запрошуємо глядачів підтримати пологівських виконавців!

Довідково: Ольга Бойко – культпрацівник, пологівська авторка та виконавиця вокальних та поетичних творів, акомпаніатор, організатор творчих заходів, переможниця конкурсів обласного та Всеукраїнського рівнів.

Інформує: директор КУ «Пологівський РОМЦ» Світлана Колісник