ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ, УЧНІ ТА СТУДЕНТИ!

Від імені  виконавчого комітету Чапаєвської сільської об’єднаної територіальної громади та від себе особисто щиро  вітаю всіх із прекрасним святом – Днем знань! У цей день радість і хвилювання знову переживають і ті, кого відділяють від школи десятиріччя, і ті,  кого вересень покликав до неї вперше.

Пам`ятайте, знання – це основа майбутнього шляху у житті і ключ до успіху! Успіху вашого особистого й успішного розвитку нашої країни. Сьогодні ми з великою  теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу, їх щирі настанови.

Усім, хто в цей день прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаю зустріти справжніх друзів,  впевненості у власних силах,   змістовного навчання, гарних оцінок і реалізації всіх планів та задумів.

З найкращими побажаннями

сільський голова М.І. Гузенко