Хвилина мовчання та акція «Запали свічку» до Дня пам’яті жертв голодоморів 1932-1933 рр.

25 листопада увесь український народ вшановуватиме пам'ять жертв голодоморів 1932 – 1933 років. Цього дня Україна традиційно вклоняється усім вбитими голодом у роки геноциду.

Загальнонаціональним заходом до Дня пам’яті жертв голодоморів є хвилина мовчання. Припинивши на хвилину розмови 25 листопада о шістнадцятій годині, ми виразимо скорботу та глибоку пошану загиблим від геноциду 1932 – 1933 років.

Шановні громадяни громади, вшануйте пам'ять жертв голодоморів у своїй домівці, на природі, на роботі. Хвилина мовчання не змінить Вашого життя, а запалена свічка на підвіконні чи столі не зіпсує інтер’єру Вашого дому. Головне, що ми пам’ятаємо про всіх загиблих. Вони у наших серцях... Назавжди…