Працівники культури відвідали обласний театр ім.В.Г.Магара

Дата: 08.11.2017 12:00

7 листопада 2017 року  у Запорізький академічнний обласний український музично-драматичний театр ім.В.Г.Магара  були запрошені працівники культури та майстри народного мистецтва Запорізької області, серед них і Воскресенська ОТГ директор сільського будинку культури с.Воскресенка Л.І.Кравцова, директор Кінськороздорівського СБК Л.О.Колісник, художній керівник О.М.Дмитренко, та спеціаліст відділу культури та туризму О.О.Волошина.

В нагороду за свою роботу, та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва вони мали змогу подивитися  комічну виставу  М.Старицького, І.Нечуя-Левицького "За двома зайцями" (режисер-постановник - головний режисер театру Т.Лещова), перед початком вистави панувала неповторна святкова атмосфера від симфонічного оркестру театру.

Тож святкове дійство пройшо чудово. Усі отримали необхідний позитивний заряд, щоб працювати, творити, дивувати та дарувати радість глядачам.

Щиро дякуємо організаторам за подарований гарний настрій та незабутні емоції!