Координаційна рада Пологівської РДА та Воскресенської ОТГ

Дата: 19.01.2018 12:12

Учора 18 січня до Воскресенської ОТГ завітала робоча група Пологівської РДА на чолі з головою  райдержадміністрації   Крупським А.Є та начальників відділів структурних підрозділів РДА.

Сільський голова Гузенко М.І разом із начальниками відділів  Воскресенської ОТГ презентували роботу об’єднаної територіальної громади виконану у рамках закону України «Про децентралізацію» з моменту її утворення.

Робоча група з представниками Воскресенської сільської ради відвідали адміністративні заклади громади, заклади освіти та культури  де ознайомилися з роботою цих закладів.

В конструктивному діалозі були розглянуті питання щодо покращення умов співпраці між підрозділами РДА та ОТГ.

По закінченню виїзного робочого візиту були підведені підсумки та окреслені завдання для майбутньої скоординованої праці.

Також голова РДА Крупський А.Є провів особистий прийом громадян громади на якому були розглянуті різні питання.