Звітний концерт Кінськороздорівського будинку культури.

Дата: 20.11.2017 12:17

У суботу 18 листопада у сільському будинку культури с.Кінські Роздори відбувся звітний концерт «Осінній калейдоскоп сільського життя!» під керівництвом Людмили Олександрівни Колісник.

На святі були присутні почесні гості:

• Начальник відділу культури і туризму Пологівської райдержадміністрації  Діденко Марина Вікторівна;
  • Директор Пологівського районного організаційно-методичного центру Колісник Світлана Петрівна;
  • Голова Воскресенської сільської ради  Гузенко Микола Іванович;
  • Староста села Кінські Роздори, селищ Магедове та Лозове Зубенко Сергій Іванович;
  • Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Лазаренко Олександр Сергійович;
  • Спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Волошина Олена Олександрівна.

У фойє працювала декоративно-прикладна виставка робіт місцевих умільців с.Кінські Роздори:

Дмитренко Оксани – прикраси з тканини;  Колісник Валерії – прикраси з бісеру, ляльки мотанки;  Жук Ірини – декоративні свічки;  Бут Любові – ажурне в’язання;  Закарлюки Аліси – прикраси з бісеру; Бідна Тіна – миловаріння;  та Сур Любові Олександрівни – майстриня вишивальниця.

На концертній програмі були продемонстровані від танцювального колективу «Квітень»  керівник Оксана Дмитренко гарні танці молодшої, середньої та старшої груп: «Стукалка-грюкалка», «Ми танцюємо хіп-хоп», танець «Стріт-денс», та танець «Ручки».

У святковій програмі згадали і про жахливу дату жертв  Голодомору 1932-1933 років.

Вшанували пам'ять хвилиною мовчання, та запалили свічку біля іконостаса на символічному вівтарі.

Також вокальний колектив «Дивоцвіт» та театральний колектив «Натхнення» показали чудове театралізоване обрядове дійство – «Обжинки», та заспівали пісню «СЛАВА УКРАЇНІ», під яку зал аплодував стоячи і вимовляв

«ГЕРОЯМ СЛАВА»!

Начальник відділу культури та туризму Марина Діденко привітала глядачів і аматорів сцени, підкреслила активність і результативність творчих колективів, побажала всім його вихованцям щоб з гарним настроєм, впевненістю і радістю вони долали всі труднощі на своєму шляху і досягали великих висот на творчій ниві життя. Отже звітний концерт прийнято!

Нехай щороку заклад культури поповнюється новими учнями і збагачується село яскравими талантами.

Марина Вікторівна нагородила Дипломом  Кінсько – Роздовівський сільський будинок культури (директор Л.Колісник) за III місце у рейтингу діяльності клубних установ Пологівського району за 2016 рік.

Також від Миколи Івановича  учасники вокального колективу  "Дивоцвіт" отримали подяки та солодкі подарунки за сумлінну працю, творчий підхід до виконання своєї справи, досягнуті успіхи та за зайняте II місце на обласному фестивалі народного мистецтва "Вольниця" у м.Гуляйполе.

Гарними оплесками глядачі вітали всіх учасників концерту, адже це – найкраща нагорода за виконану роботу.