В ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІТАЛИ ЮВІЛЯРА

Дата: 30.03.2017 12:27

Вже стало доброю традицією в Воскресенській об’єднаній територіальній громаді  вітати з ювілейними датами людей поважного віку. Сьогодні, 30 березня 2017 року, свій 90-річний ювілей відзначає житель с.Кінські Роздори Іван Семенович Харченко.

Цього дня з теплими і щирими словами привітань до господи Івана Семеновича завітали староста громади Сергій Іванович Зубенко, секретар сільської ради Лілія Вікторівна Метель, представники Кінськороздорівського сільського будинку культури Людмила Олександрівна Колісник та Оксана Миколаївна Дмитренко. Це стало виявом надзвичайної шани і поваги до ювіляра.

Іван Семенович радо спілкувався з присутніми та ділився спогадами.

З побажаннями міцного здоров'я, душевного затишку, справжнього людського щастя, достатку та благополуччя  Харченку І.С. вручили подарунок та квіти.

В зворушливі хвилини вітання розквітла душа у ювіляра. Усі присутні зичили йому міцного здоров'я, дякували за невтомну працю і добре серце.

Тож, дорогий ювіляре, хай дає Вам Всевишній на землі ще багато світлих днів і щасливих років!