Млинці , вареники поїдали - зиму проводжали.

Дата: 27.02.2017 12:34

24 лютого в Кінськороздорівському НВК проводжали зиму. Шарму святові надавав  час проведення,  дійство  відбувалося   ввечорі з батьками та жителями громади.

Масляний тиждень завершився чудовим заходом,  яке створили та провели

вихованці  Кінськороздорівського НВК під керівництвом Черкуна О.І. та Шведенка В.О.  разом з працівниками  СБК.

У святковій атмосфері учасники   підвели підсумки  зимових календарно-обрядових свят. Театралізоване дійство було переплетене запальними танцями, жартами та веселими піснями. Самобутність українців підкреслювали вишукані національні костюми та експонати з шкільного музею.

Кульмінацією свята стало символічне спалення опудала зими.