Медичні заклади нашої громади отримали від німецького уряду "сумки сімейного лікаря" - діагностичне обладнання.

Дата: 28.03.2017 12:35

21 березня у Запоріжжі федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH передала об’єднаним територіальним громадам  від німецького уряду «сумки сімейного лікаря» – діагностичне обладнання загальною вартістю 900 тисяч гривень. Воскресенська ОТГ отримала медичне оснащення на суму 64 964 грн.

«Сумки сімейного лікаря» – діагностичне обладнання – будуть розподілені між усіма закладами охорони здоров’я нашої громади і використовуватимуться для надання первинної медико-санітарної допомоги.

Довідка:

Підтримка сфери охорони здоров’я Запорізької області реалізується в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» та виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Уряду Німеччини.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

За матеріалами Департаменту

інформаційної діяльності та комунікацій