Вибір професії: час подумати та поговорити.

Дата: 15.03.2018 12:40

У рамках Всеукраїнського місячника професійної профорієнтації у Пологівській гімназії «Основа» учора, 14 березня пройшов марафон професій, організований Пологівською районною філією обласного центру зайнятості для старшокласників міських шкіл та учнів Воскресенської громади.

Перед майбутніми випускниками виступили представники Федорівського професійного центру, Пологівського професійного ліцею №30, Пологівського ОЕЗу, Оріхівського агропромислового технікуму, Бердянського машинобудівного технікуму, Запорізького обласного військкомату та двох Харківських військових вузів, котрі намагались зорієнтувати школярів у розмаїті професій.

Вибір професії – один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Яке має велике значення як для самої людини, так і для суспільства.