Є бажаючі: Мешканців громади запрошують до участі у фотоконкурсі

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Воскресенської ОТГ запрошує всіх бажаючих прийняти участь в обласному творчому фотоконкурсі для створення туристичного іміджу Запорізької області, організаторами якого є КЗ «Запорізький обласний краєзнавчий музей».

Визначення переможця Конкурсу здійснюватиметься відкритим голосуванням на сторінці конкурсу  у соціальній мережі Фейсбук.

Переможець  буде відзначений  Грамотою Департаменту культури, туризму, національностей та  релігій Запорізької обласної державної адміністрації, а всі учасники отримають  дипломи.

За повною  інформацією  звертатися до відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Воскресенської ОТГ або за телефонам 0992608962.