Вшанували світлу пам'ять героя АТО – Дмитра Шингура у річницю його загибелі

Дата: 27.06.2017 12:45

Фото без описуЗахист Вітчизни від тих, хто загрожує територіальній цілісності країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви та самовіддачі. Таким був і наш земляк, воїн АТО Дмитро Шингур.

24 червня виповнилася третя річниця з того дня, коли не стало такого сміливого, відважного, готового до самопожертви Героя України.  Вшанувати світлу пам’ять Дмитра Шингура, до його могили прийшли представники влади, близькі йому люди та місцеві жителі.

Цього дня мешканці села тримали в руках живі квіти — символ вдячності за подвиг захисника Батьківщини.

Хвилиною мовчання всі вшанували пам’ять загиблого героя та поклали квіти до його могили.

Нагадаємо, що на фасаді колишньої Кінськороздорівської сільської ради встановили меморіальну дошку.