Зі святом усіх працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2017 13:53

Ви працівники культури та майстри народного мистецтва даруєте людям радість, наповнюєте їх душі світлим почуттям, навчаєте розуміти прекрасне, знаєте історію та традиції, навчаєте любити свій рідний край, свою пісню, танець свого народу і маєте від цього величезне задоволення.

Дякуємо Вам за вашу роботу.

Духовний потенціал українського народу — це найбільший скарб, яким володіє наша держава. Українська культура знана в усьому світі, хоч їй випала нелегка доля — вижити за будь-яких умов. І вона вижила, довівши цінність своїх надбань для культурного досвіду всього людства.

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва — це свято, яке стосується кожного з нас, адже ми всі носії культури, традицій, звичаїв, мови тощо.