ВОСКРЕСЕНКА НОВИЙ РІК ЗУСТРІЧАЛА В КАЗКОВІЙ АТМОСФЕРІ

Дата: 03.01.2017 14:08

Щороку, 31 грудня ми з друзями йдемо.... на головну площу села ,щоб у веселому гурті зустріти Новий Рік. Так в цьому році може сказати,мабуть.кожен третій житель Воскресенки, бо свято зібрало небачену кількість відвідувачів. Воно й не дивно. Бо навіть погода допомагала нам у цьому. Тихий зимовий вечір, в яскраво освітленому парку дерева,інеєм покриті, лунає новорічна музика , діти граються на майданчику, дорослі беруть участь у веселих конкурсах - ну чим не ідеальне святкування Нового Року? Атмосфера чарівності та віри в диво надовго поселилася у душах тих, хто був в той вечір разом з нами .І новорічна вистава. і парад костюмів,і дискотека, і конкурси - все підтверджує, що воскресенці повернулися додому наповнені тільки позитивними емоціями та святковим настроєм. З Новим Роком!