Воскресенська громада
Пологівський район, Запорізька область

Про збереження об'єктів електропостачання

За повідомленням ПАТ «Запоріжжяобленерго», останнім часом кількість випадків викрадення кабелю зв’язку з телефонної кабельної каналізації, зрізання та крадіжки металевих кутників і проводів з опор повітряних ліній електропередачі, трансформаторного масла   та іншого обладнання електричних мереж набуло масовий характер і має тенденцію до зростання. Підприємство занепокоєне ситуацією, що склалась, та попереджує про недопущення цих правопорушень.

Відповідно до чинного законодавства України особи, які здійснили пошкодження або руйнування об’єктів електроенергетики, підлягають притягненню до кримінальної відповідальності та відшкодуванню завданих  підприємству збитків. Зазіхнувши «на копійки», розкрадачі змушені будуть виплачувати значні суми з відновлення пошкоджених електромереж.

Розкомплектовані (розкрадені) об’єкти електропостачання не можуть бути негайно відновлені підприємством через відсутність матеріально-технічних ресурсів та джерел фінансування, що може спричинити тривалі перерви в електропостачанні споживачів, травмування населення (ураження електричним струмом) та інші негативні наслідки.

Шановні жителі  Воскресенської ОТГ, не залишайтесь байдужими!

Про всі випадки виявлення пошкодження електромереж та  електрообладнання, про факти крадіжок або спробу їх здійснення повідомляйте  за телефоном Пологівського РЕМ 2-34-98, та  «102».« повернутися до списку новин