Це так тепер необхідно

Дата: 29.05.2017 14:38

Сучасний  навчально-виховний  процес  давно  вже неможливий без  новітніх  інформаційних  технологій. Тому  на прохання  адміністрації  школи  про придбання  ще  одного комп’ютерного  класу  Воскресенський  відділ освіти, молоді та спорту відгукнувся схвально.  Зусиллями  і піклуванням  голови  сільської ради М.І.Гузенка  та  начальника  відділу  освіти, молоді та спорту  О.С.Лазаренка  було придбано для  Кінськороздорівського НВК  11 нових  сучасних комп’ютерів  та  меблі  для  нового  класу.

У надзвичайно  короткий термін  працівниками  школи було обладнано новий  комп’ютерний клас, інженером-електроніком Лазунько О.А.  підключено  комп’ютери  до  мережі  інтернету.

Урочисте відкриття було  призначено  на  26.05.2017 року – свято Останнього дзвоника.

І ось  звучать  урочисті  слова  подяки із  вуст  третьокласників:

Так  піклується  громада,

Щоб усе у нас було!

І малеча  дуже  рада,

Й раде  рідне  все  село!

Ось така для нас новинка

На останній  дзвоник наш –

Як  справжнісінькі  обжинки

Цей комп’ютерний  наш  клас!

До відкриття  нового комп’ютерного класу  долучилися  батьки і педагогічний колектив:  на їхні  кошти був придбаний великий плазмовий екран.

Клас задіяв.  Дитячим радощам немає  меж!  З наступного  понеділка цей клас уже ой як знадобиться учасникам  мовного  табору.

Директор Кінськороздорівського  НВК Н.М.Гузь