Воскресенська громада
Пологівський район, Запорізька область

Навчальний тренінг від проекту USAID " Підтримка аграрного і сільського розвитку"

На базі Воскресенської ОТГ 20-21 червня 2017 року відбувся 2-денний тренінг від проекту USAID " Підтримка аграрного і сільського розвитку" проведений громадською організацією "Подільська агенція регіонального розвитку" на тему Стратегія сталого розвитку громади.

Тренінг відбувся з метою навчання представників місцевих громад застосуванню окремих інструментів сільського розвитку на основі лідерства сільських громад з метою підняття їх компетенції та стимулювання до активнішого включення у місцевий економічний розвиток. Учасники тренінгу опанували вміння досягати консенсусу, кооперування та створення партнерства, у тому числі для залучення інвестицій, навичкам переконувати, мотивувати та організовувати інших, працювати в команді.

На відкритті тренінгу до присутніх звернулися сільський голова Микола Іванович Гузенко та голова районної державної адміністрації Артур Євгенович Крупський, які побажали ще більшого розвитку громади, малого підприємництва на селі, створення нових робочих місць, розширення сфери послуг та сільськогосподарського виробництва.

Працівники та представники громади успішно пройшли навчання.

 « повернутися до списку новин