Шановні жителі громади!

28 червня 1996 року було ухвалено Конституцію суверенної України, яка втілила досягнення вітчизняної й світової конституційної науки, відобразила ментальність, волю та прагнення українського народу до власної національної державності, бажання українців жити в суверенній, соборній країні. Основний закон України – Конституція – окреслює основні права і свободи людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій нашої держави, демократичні засади її розвитку, наголошує на абсолютній цінності людини.

Від щирого серця вітаємо з визначним державним святом – Днем Конституції України! Зичимо усім міцного здоров'я, бадьорості духу та впевненості у безхмарному конституційному майбутньому нашої України. Будуймо разом демократичне громадянське суспільство, творімо новітню історію європейської України!

М.І. Гузенко, сільський голова

С.І. Зубенко, староста