Напередодні Дня Незалежності вшанували пам'ять загиблих захисників України

Дата: 22.08.2017 14:46

Запалим свічку пам’яті про тих

Кого війна забрала в домовину.

Бог забирає кращих, може і святих.

У когось батька, а в когось – дитину.

21 серпня 2017 року напередодні Дня Незалежності України було вшановано світлу пам’ять героїв України, наших земляків, учасників АТО Шингура Дмитра Васильовича, Соловйова Романа Юрійовича.

Своє життя герої віддали за кожного з нас. За те, щоб ми жили у мирній незалежній державі.

Присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятників.

Довідково:

Соловйов Роман Юрійович, 9 березня 1994 р.н. (сирота, похований у с. Чапаєвка біля могили матері) – військовослужбовець за контрактом, служив у 93-ій окремій механізованій бригаді — в/ч А1302, смт. Черкаське, Новомосковський район, Дніпропетровська область, механізована бригада у складі 6-го армійського корпусу Збройних Сил України. Загинув під час виходу з оточення «зеленим коридором» під Іловайськом 29.08.2014.
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Шингур Дмитро Васильович (21.07.1981- 24.06.2014) — український військовик, майор, штурман-льотчик вертолітної ланки 16-ї окремої бригади армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України. Загинув в ході антитерористичної операції поблизу Слов'янська (Донецька область). Похований 05.07.2014 у с. Кінські Роздори.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).