Представники Воскресенської громади прийняли участь в цікавому семінарі

Дата: 23.06.2017 15:25

Фото без опису20 червня 2017 року на базі Комиш-Зорянської ОТГ проводився одноденний практично -теоритичний семінар на тему : «Участь суспільства в прийнятті рішень в громадах» організованого Всеукраїнською асоціацією ОМС «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад України» за участь Фундації польсько – української співпраці ПАУСІ та за підтримки Польсько – Канадської Програми Демократії  співфінансованої з Програми Польської співпраці на користь  розвитку Міністерства закордонних справ РП та Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

До даного заходу долучились і представники Воскресенської ОТГ. Основні теми для обговорення:
Як писати проекти до ДФРР та інших державних фондів?
Як забезпечити активну участь мешканців громади у прийнятті рішень?

На практиці учасники семінару вчилися якісно готувати проекти місцевого розвитку, та знаходити і залучати в громаду додаткові фінансові ресурси.

Дякуємо організаторам та спікерам за цікавий семінар та нашим колегам за теплий прийом!