ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ УЧАСНИКА АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ РОМАНА СОЛОВЙОВА

Дата: 29.08.2017 15:28

Герої не вмирають і не вмруть,

Героїв пам'ятатимуть віками .

Їм славу віддають

І голову схиляємо перед вами.

Сьогодні, 29 травня 2017 року, виповнилася третя річниця з того дня, коли не стало бійця антитерористичної операції Романа Юрійовича Соловйова, який віддав найдорожче – життя, захищаючи нашу Батьківщину.

З нагоди роковин загибелі Романа Соловйова відбулися поминальні заходи за участю представників Пологівської районної державної адміністрації, Пологівської районної ради, Пологівського районного військкомату, місцевої влади, вчителі та учнів Воскресенської ЗОШ І-ІІ ст..

29 серпня 2014 року будучи у віці 20 років загинув Роман виконуючи військовий обов’язок під час проведення антитерористичної операції під Іловайськом Донецької області. Ворожа куля забрала життя у юнака який так і не встиг повною силою здійснити свої мрії, долюбити, почути сміх своєї дитини та відчути повноту людського щастя. Він поклав своє життя щоб все це було у нас, за мирне небо над головою.

Присутні поклали квіти до могили та вшанували загиблого воїна хвилиною мовчання.

Щодня, у жорстокій боротьбі Україна втрачає своїх синів. Кожен із загиблих воїнів залишиться у нашій пам'яті, ніби лебідь у небесах, вдячність за їхній подвиг житиме у серцях українців, у піснях, що їх співа народ.

Ви йшли вперед....у бiй...без вороття
За мирне небо, посмiшку дитини...
Це ви дали нам поштовх до життя,
За мир i за майбутнє України.