Воскресенська громада
Пологівський район, Запорізька область

Воскресенська громада стала учасником інформаційної платформи «Розумне місто» електронне врядування.

     

     Воскресенська громада стала учасником інформаційної платформи «Розумне місто» електронне врядування. Виділила кошти на придбання програмного забезпечення «Інвестиційна мапа».

     Метою є створення програмного забезпечення є надання громаді інноваційних інструментів для залучення приватних інвестицій та коштів, донорських програм, що дозволить громадам впливати на динаміку розвитку економіки та досягати сталого ефекту від впроваджених проектів через збільшення надходжень податків та створення додаткових робочих місць.

    Програмне забезпечення включає IC «Інвестиційна мапа» та її інтеграцію з платформою «Розумне місто» із забезпеченням доступу до системи за допомогою мережі Інтернет.

  Завдання IC «Інвестиційна мапа»:

- Спростити доступ потенційних інвесторів до інформації про інвестиційні об’єкти та проекти громади, що полегшує прийняття або донорам попереднього рішення про доцільність інвестування або фінансування проекту;

- Систематизувати дані громади на основі актуальних структурованих даних, які будуть застосовуватись громадою при описі власних інвестиційних об’єктів і проектів та позитивно впливати на імідж громади, які інвестиційно привабливі.

     Інтеграція ІС «Інвестиційна мапа» з Інтернет-платформою «Розумне місто» дозволяє оприлюднювати інвестиційну інформацію на ресурсі до якого мають повний доступ мешканці громади, громадськість, потенційні інвестори та донори.

Бажаємо усім нам прибуткових інвесторів та донорів.

 « повернутися до списку новин