90 років ветерану Другої світової війни Миколі Сергійовичу Синчило

Дата: 13.10.2016 15:29

Фото без описуСьогодні, 13 жовтня, свій 90-літній ювілей відзначає ветеран Другої світової війни Микола Сергійович Синчило. Привітати ювіляра зі святом прийшли сільський голова Микола Іванович Гузенко, голова Пологівської районної організації інвалідів війни та Збройних Сил Федір Іванович Носко, секретар сільської ради Лілія Вікторівна Метель та колектив Чапаєвського сілького будинку культури під керівництвом Людмили Іванівни Кравцової, які привітали ювіляра букетом квітів, подарунком, піснею та побажали міцного здоров’я, щастя, людської шани, бадьорості духу та всіляких людських радощів. З нагоди Дня народження голова Пологівської районної організації інвалідів війни та Збройних Сил Федір Іванович Носко нагородив Миколу Сергійовича медаллю Великої Перемоги.  Життєвий шлях Миколи Сергійовича Синчила – це яскравий приклад служіння Батьківщині, що є прикладом для патріотичного виховання молодого покоління.