Школа вікнами до сонця

«Школа вікнами до сонця – учитель серцем до дітей», - знаменита на весь світ фраза педагога – філософа В.О. Сухомлинського. Саме вона чи не найбільше наголошує на тому, що про дітей треба піклуватися завжди і повсякчас.

На даний момент у Кінськороздорівському НВК таке піклування взяла на себе Чапаєвська територіальна громада, розробивши проект заміни вікон у школі та профінансувавши його. Нові вікна забезпечать мінімум 30 відсотків збереженого тепла і ще більше сонця.

На сьогодні виконано десь близько 70 відсотків робіт: основний корпус всміхається на роздорському бугрі майже сотнею нових вікон.

До роботи по капітальному ремонту основного корпусу залучилися техпрацівники, педагогічний колектив, батьківська громадськість.

Та на досягнутому місцева влада не зупинилася, а вирішила та провела до початку нового навчального року гідрохімічне очищення паливної системи.

До 1 вересня буде зроблено ремонти у спортивному залі, їдальні, вхідному холі.

Приємно відчувати, коли тебе оточують піклуванням і турботою.

Адміністрація школи,                                                                                                                                      вчителі, батьки.