Святковий концерт до Дня Конституції

Гостинністю і теплом, затишком і комфортом, самобутністю і неповторністю природних  ландшафтів зустріла гостей Магедівська земля. Саме тут, 27 червня 2017 року відсвяткували  двадцять першу річницю Дня Конституції.

З вітальним словом до місцевих жителів звернулися голова Воскресенської об'єднаної територіальної громади Микола Іванович Гузенко та староста Сергій Іванович Зубенко та  передали гостинці від керівництва АФ «Батьківщина», а саме: коровай та булочки.

Концертна програма цікава і насичена. Творчі колективи Кінськороздорівського та Воскресенського СБК дарували приємні хвилини, дивували артистичністю і талантом. До речі, ведучою вечора була Валерія Лось — чарівна блондинка, яка весь вечір дарувала присутнім свою посмішку .

Щиро вдячні жителям селища за теплу атмосферу, активну участь, творчим колективам за любов до сцени та вірність творчості, а АФ «Батьківщина» – за підтримку та гостинці.