Дата: 27.03.2018 16:31

26 березня 2018 року в Запорізькій обласній держадміністрації відбувся семінар в рамках заходу «День об’єднаних територіальних громад».  Одним із питань, яке розглядалося учасниками заходу  було « Про державну підтримку фізичних осіб, які утримують молодняк великої рогатої худоби». Перед присутніми виступив Плечун Віктор Миколайович, заступник начальника управління – начальник відділу організації виробництва та маркетингу продукції тваринництва Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

В своєму виступі доповідач зупинився щодо пояснень «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва», що був затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року №107.

Зокрема передбачається, що:

дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з  урахуванням віку молодняка у розмірі:

за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців —           1 500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати  2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Виконком Воскресенської сільської ради повідомляє, що для отримання дотації за молодняк громадянам необхідно надати до земельно-господарського відділу Воскресенської сільської ради (кабінет №4) копії таких документів:

паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

ідентифікаційного коду громадянина.

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року
до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.

Гончаренко В.М., начальник земельно-господарського відділу